Hakkımızda

Kurulduğu 2003 yılında beri, Yurtiçi ve Yurtdışı çalışmalarıyla, kalıte beton kaplama projeleri, havaalanı apron ve pist beton kaplamalar, her türlü havaalanı yağmursuyu, drenaj, içme suyu hatları gibi alt yapı işleri, beton kaplamalı kanal yapımı işleri, yüzey sertleştiricili beton kaplamaları, kalıp bordür beton sistemleri, finişerli betonlar, vibratörlü betonlar, helikopter perdahlı betonlar, viyadük inşaatları alanlarında profesyonel kadrosu ve yönetim ekibi siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. 2009 yılında beri Türkmenistan Aşkabat da Polimeks inşaat AŞ’nin çözüm ortağı olarak günümüze kadar çalışılmıştır. Türkiye’de Başta Atatürk Havalimanı olmak üzere, Özel siteler, Gümrük Binaları, Devlet Hastaneleri, Spor Kompleksleri, Balıkçı Barınakları, Limanlar, Karayolu, Ağlarındaki Otoyollar gibi bir çok değerli projenin içinde varolmuştur.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenada da göstermek ve global alanda büyümeyi sürdürmek.

Misyonumuz

14 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren inşaat alanında yüklenici kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çercevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Stratejimiz

Karen İnşaat Taahhüt Ticaret Nakliye Gıda ve Bilgisayar Ltd. Şti.’nin ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Firmanın gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

Arabic AR Dutch NL English EN French FR Japanese JA Kazakh KK Persian FA Russian RU Spanish ES Turkish TR